Koen Van Echelpoel

Directie

Directeur E-mail: directie@leonardusschool.be Tel: 03/313.03.20

Hilde Hooyberghs

Instapklas

Leerkracht Instapklas E-mail: hilde.hooyberghs@leonardusschool.be

Rein Wens

Juf Wijkschool

Leerkracht Leefgroep Wijkafdeling E-mail: rein.wens@leonardusschool.be

Celien Dekkers

1KB

Leerkracht 1KB E-mail: celien.dekkers@leonardusschool.be

Angie Jans

2KB

Leerkracht 2KB E-mail: angie.jans@leonardusschool.be

Karinne Roelen

Kinderverzorgster

Kinderverzorgster E-mail: karinne.roelen@leonardusschool.be

Ann Helsen

Zorgcoördinator

Zorgcoördinator E-mail: ann.helsen@leonardusschool.be

Sabine Jansen

Secretariaat

Secretariaat E-mail: secretariaat@leonardusschool.be

Poetsvrouwen

Onderhoud en opvang hoofdschool

Onderhoud en opvang hoofdschool

Annemie Krijnen

Onderhoud en opvang hoofdschool

Onderhoud en opvang hoofdschool

Heidi Maes

1A

Leerkracht 1A E-mail: heidi.maes@leonardusschool.be

Kim Grootjans

2A

Leerkracht 2A E-mail: kim.grootjans@leonardusschool.be

Antje Verellen

2B

Leerkracht 2B E-mail: antje.verellen@leonardusschool.be

Kelly Robbens

4A

Leerkracht 4A E-mail: kelly.robbens@leonardusschool.be

Joke Vos

4B

Leerkracht 4B E-mail: joke.vos@leonardusschool.be

Katty Van Dijck

5A

Leerkracht 5A E-mail: katty.vandijck@leonardusschool.be

Hilde Brughmans

6A

Leerkracht 6A E-mail: hilde.brughmans@leonardusschool.be

Kim Willemse

6B

Leerkracht 6B E-mail: kim.willemse@leonardusschool.be

Geert Geentjens

Bewegingsopvoeding

Leerkracht bewegingsopvoeding E-mail: geert.geentjens@leonardusschool.be

Vincent Van Gorp

Bewegingsopvoeding

Leerkracht bewegingsopvoeding E-mail: vincent.vangorp@leonardusschool.be

Jan Adams

ICT coördinator

ICT coördinator Leonardusschool - Sint-Michielschool - De Zevensprong. Basisschool Mariagaarde en Mariagaarde Instituut. E-mail:.

Instapklas

Instapklas Juf Hilde Hooyberghs (2,5 jarigen)

1KA

1KA Juf Annabelle Laeremans (3 jarigen)

1KB

1KB Juf Celien Dekkers (3 jarigen)

2KA

2KA Juf Diane Van den Broeck (4 jarigen)

[vc_single_image image="27904" img_size="large" alignment="center" style="vc_box_outline" border_color="sky".

2KB

2KB Juf Angie Jans (4 jarigen)

3KA

3KA Juf Katia Van De Velde (5 jarigen)

[vc_single_image image="27908" img_size="large" alignment="center" style="vc_box_outline" border_color="sky".

3KB

3KB Juf Christel Vervoort (5 jarigen)

1A

1A Juf Marie Schryvers

1B

1B Juf Liesbeth Verschueren

2A

2A Juf Kim Grootjans

2B

2B Juf Antje Verellen

3A

3A Juf Sandrien Vochten

3B

3B Juf Valérie Verkooijen

4A

4A Juf Kelly Robbens

4B

4B Juf Joke Vos

5A

5A Juf Katty Van Dijck

6A

6A Juf Hilde Brughmans

Leefgroep

Leefgroep wijkschool Juf Rein Wens

6B

6B Juf Kim Willemse